O nas

O nas
Mekan Tekstil to firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Od wielu lat produkujemy i eksportujemy różnego rodzaju tkaniny. Odnieśliśmy wielki sukces na rynku tureckim oraz na rynkach zagranicznych (min. w państwach bałkańskich oraz w Europie Środkowej).
Jesteśmy znanym i cenionym producentem tkanin w Turcji, a naszą dumą i specjalnością są tkaniny garniturowe. W naszej ofercie znajdują się również tkaniny na kolekcje damskie oraz tkaniny specjalistyczne.


Chcąc zaspokoić wymagania stałych i potencjalnych klientów nasze tkaniny produkujemy z najwyższej jakości surowców.

 

 

 

Nie ustajemy w wysiłku, aby nasi klienci mogli cieszyć się komfortem, estetyką oraz wysokimi walorami użytkowymi naszych produktów, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do ciągłego podnoszenia jakości oferowanych Państwu tkanin i ciągle doskonalimy wzornictwo.

Kontrola jakości

Jakość jest dla nas na pierwszym miejscu, dlatego nasze towary są pod stałą kontrolą jakości by zadowolić najbardziej wymagających klientów

Współpracujemy z najlepszymi producentami odzieży w Polsce jak i za granicą. Jesteśmy producentem wysokogatunkowych tkanin, indywidualnie dostosowujemy produkt do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta.